Kraje

Andora

Małe księstwo, położone na pograniczu Francji i Hiszpanii, w otoczeniu majestatycznych gór. "Hiszpania ze stokiem narciarskim."  Państwo słynie z ośrodków narciarskich i strefy wolnego handlu.

Zapraszamy do odwiedzenia Andory z grupą wycieczkową, przejazd autokarem z jednodniową wizytą w Hiszpanii lub kilkudniowym wypoczynkiem  w Andorze a po drodze proponujemy zwiedzić Barcelonę.

Austria

Mały niemieckojęzyczny kraj w Europie środkowej. Austria oferuje gościom różnorodny wypoczynek: wycieczki, wypoczynek nad jeziorem, wspinanie się na szczyty górskie. Nasza firma oferuje wycieczki do Austrii w połączeniu z pobliskimi państwami: Szwajcarią, Czechami, Niemcami, Węgrami. Zwiedzimy  majestatyczny Wiedeń, odbędziemy spacer po malowniczym Salzkammergut, przejdziemy się przez górzysty teren Grossglockner, będziemy podziwiać i wypoczywać nad jeziorami Karyntii i nie tylko :-).

Beneluks

Trzy małe państwa: Belgia, Holandia, Luksemburg są położone w samym sercu Europy, między Francją a Niemcami. I każde z tych państw jest atrakcyjne na swój sposób: Holandia zawdzięcza swoją sławę ogromnym polom kwiatów, pysznym śledziom i lekkim obyczajom Amsterdamu. Belgia - pyszne gofry, wiśniowe piwo i Grand Place, Luksemburg – to piękny balkon Europy. Zapraszamy do odwiedzenia krajów Beneluksu, wraz z Francją i Niemcami, Austrią i Czechami podczas wycieczki grupowej  pociągiem / lub samolotem, zapraszamy do spędzenia kilku dni w krajach Beneluksu podróżując indywidualnie.

Białoruś

Państwo, które jest położone na granicy z Europą, słynie z historycznych zabytków, rezerwatów przyrody, rzemiosł ludowych i ciepłych tradycji powitalnych. Wakacje na  Białorusi są ciekawe i niedrogie: w państwie tym leżącym na granicy Europy  poziom obsługi sięga europejskiego a ceny zatrzymały się na poziomie republiki ZSRR. Puszcza Białowieska, Twierdza Brzeska, Chatyс, drewniana architektura i szklane rzemiosła – to jest niecała lista tego co oferujemy swoim klientom.

Grecja

Grecja - kraj ten jest stosunkowo mały, ale odróżnia się niezwykłą różnorodnością  krajobrazów - od legendarnych gór Olimpu i Parnasu do ciągnących się kilometrami wybrzeży. Wielu uważa, że Grecja to tylko słońce, morze, góry i wypoczynek. Na naszych wycieczkach oferujemy nie tylko odpoczynek, ale również zanurzamy się w historię i kulturę kraju liczącą pięć tysięcy lat, gdzie będziecie Państwo mieli możliwość poznać początki cywilizacji zachodnioeuropejskiej. Grecja to skarbnica kultury światowej, gdzie wiele wieków temu stworzono fundamenty nowoczesnego porządku społecznego.

Hiszpania

Hiszpania - kraj w którym można   zakochać się od pierwszego wejrzenia. Ta niezwykła piękna architektura i inne atrakcje Barcelony, magiczne piękno śpiewających fontann, jaskrawa Sewillia i średniowieczny Toledo, oryginalna Andaluzja i islamska perła Granady – Palac Alhambra, bezgraniczne wybrzeża. Tutaj czas płynie, podporządkowując się swoim własnym zasadom, łącząc ogromne uroczystości wakacyjne i leniwy popołudniowy odpoczynek.

Holandia

Holandia - różnorodny i rozwinięty w różnych dziedzinach kraj z niesamowitą zdolnością do rozkochania w sobie każdego turysty - przytulny Rotterdam, staroświecka Haga, miasto pierwszych holenderskich tulipanów - Leiden, starożytny Utrecht i wykwintny Delft. Holandia  słynie ze swoich kanałów, domków z XVI - XVII wieku z dachami pokrytymi dachówką, wąskie promenady, gotyckie katedry, zabytkowe wiatraki.

Proponujemy wycieczkę do tego wyjątkowego kraju, zachęcamy także do złożenia jednodniowej wizyty podczas zwiedzania  Francji, Belgii i Niemiec.

Islandia

Dosłowne tłumaczenie nazwy kraju - "Lodowaty Kraj" "Lodowata Ziemia", "Lodowate Państwo". Jednak mimo nazwy i obecności lodowców, Islandia -  to nie jest kraj Arktyczny. Jest to państwo wyspiarskie położone w północnej części Oceanu Atlantyckiego (na północny-zachód od Wielkiej Brytanii). Doliny górskie, wodospady o różnych rozmiarach, dziwaczne skały, żywa aktywność wulkaniczna, wąskie fiordy, szerokie plaże, ciche jeziora - wszystko to jest urocza Islandia.

Maroko

Maroko znajduje się na pograniczu Europy i Afryki,  jest przewodnikiem z jednego świata do drugiego i odwrotnie. Wakacje w Maroku to świetna okazja aby spotykać się z niezwykłą architekturę. Tutaj można zobaczyć wiele starych budynków, które zostały zbudowane w średniowieczu. Na letnie wakacje Maroko to idealny wybór: wspaniałe piaszczyste plaże, piękne morze i oczywiście słońce. Jeśli lubisz Wschód, nasze wycieczki do Maroku to miejsce w sam raz Ciebie.

Niemcy

Jeden z największych europejskich krajów. Kraj ten jest znany ze swojej bogatej historii i niepowtarzalnej kultury. Niemcy są atrakcyjne dla turystów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach: dzieciom proponujemy odwiedzić berlińskie zoo i park wodny w Dreźnie, największy park rozrywki Europa Park i Fantasy-land, udać się w podróż do miejsc z baśni Hansa Christiana Andersena. Dla dorosłych będzie interesujące zobaczyć zabytki Berlina, zwiedzić muzea i galerie sztuki w Dreźnie, Bawarskie zamki, skosztować słynnego niemieckiego piwa i kiełbasy, spróbować  znane wino Moselle, przejechać się "Romantycznym Szlakiem" Niemcy. Każdy podróżnik znajdzie w Niemczech zajęcie dla siebie.

Oferujemy wycieczki do Niemiec koleją, samolotem, wycieczki grupowe i indywidualne. Wycieczki w czasie karnawału i na festiwale piwne, wizyty w klasycznych miastach:
Berlin, Drezno, Monachium, a także wycieczki do miastach z baśni Andersena, w dolinie Renu i Alp Bawarskich.

Norwegia

Norwegię trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu na własne oczy a nie przez obiektyw aparatu fotograficznego. Podróż do Północnej "ślicznotki" zapamięta się na całe życie. Podróżując z nami poczujesz moc natury i powitasz hałaśliwe mewy na Nordkapp, staniesz na najbardziej wysuniętej na północ "krawędzi ziemi", będziesz  podziwiać wieloryby. Podczas podróży do Cap Nord zobaczysz petroglify Alty i postoisz na najwyższym moście za północnym kołem podbiegunowym w Tromso. A kiedy dotrzesz do wyspy Lofoty, to zrozumiesz dlaczego National Geographic nazwał ją trzecią najbardziej malowniczą wyspą na świecie.

Węgry

Kraj w Europie Wschodniej, położony nad brzegiem Dunaju, słynie z leczniczych kąpielisk, kuchni narodowej o smaku papryki, wina Tokaj i najpiękniejszej promenady naddunajskiej w majestatycznym Budapeszcie. Oferujemy wycieczki do Węgier  pociągiem / lub samolotem, wycieczki kombinowane lub mono-trasy, w połączeniu  z Austrią, Czechami, Polską, Chorwacją i Słowenią. Oferujemy także specjalne wycieczki połączone z degustacją win węgierskich.

Wielka Brytania, Irlandia

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej składa się z czterech historycznych prowincji: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. "Mglisty Albion" oddzielony jest od kontynentalnej części Europy przez cieśniną La Manche, przez którym można się przedostać promem lub pociągiem przez podziemny tunel. Wielka Brytania - kraj o bogatej historii i kulturze, znany ze światowej sławy uniwersytetów, architektonicznych pomników i pomników przyrody: Big Ben, Westminster, Stonehenge, Tower of London i Tower Bridge, Cambridge, malownicze krajobrazy Szkocji i słynne jezioro Ness, stare zamki w Edynburgu i najbogatsze muzea Glasgow. Tutaj tworzyli swoje dzieła Szekspir, Valter Scott, Agatha Christie, Joe Cocker, Chris Rea i The Beatles. Pokażemy Państwu całą różnorodność  Wielkiej Brytanii. Z Przyjemnością zaoferujemy  krótkie indywidualne wycieczki weekendowe i długie wycieczki grupowe z przejazdem koleją / lub samolotem.

Łotwa

Łotwa - piękny kraj, położony na wybrzeżu Morza Bałtyckiego.

Przez cały rok w Łotwie odbywają się różne festiwale, uroczystości i imprezy. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą pozwiedzać, pospacerować, dowiedzieć się czegoś nowego o Łotwie i jej historii. Wielbiciele biernego wypoczynku zawsze znajdą przytulne miejsce na malowniczym brzegu jeziora lub rzeki, z dala od zgiełku i gwaru. Proponujemy nie tylko wygrzać się w cieple na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w sanatorium lub w hotelu, ale też pospacerować ulicami łotewskich miast, odwiedzić niektóre z 50 zamków.

INTRANSPOL SPOLKA Z O. O.

Address: 02-201 Warszawa,
ul. Opaczewska 69/18

Phone: 22 668 76 83

Fax: 22 668 65 68

E-mail: intranspol@gmail.com; intranspol.scand@gmail.com

Kurs waluty

«
NBP
2024-05-24
USD
3.9376
-0.05%
EUR
4.2624
-0.18%
NBP
2024-05-23
USD
3.9394
0.38%
EUR
4.2699
0.29%
NBP
2024-05-22
USD
3.9243
0.17%
EUR
4.2575
0.01%
NBP
2024-05-21
USD
3.9175
0.07%
EUR
4.2572
-0.01%
NBP
2024-05-20
USD
3.9149
-0.54%
EUR
4.2575
-0.26%
 
© Intranspol 2018