Wycieczki dla grup dziecięcych

Firma "Intranspol" organizuje wycieczki do Europy dla grup dziecięcych.

Oferujemy specjalne zniżki i bonusy dla zorganizowanych grup dziecięcych.

Bonusy i prezenty dla dzieci:

- zwiedzanie ze zniżką lub w prezencie (na koszt firmy);

- śniadania na promach w prezencie;

- ulgowe ceny na zwiedzanie pod warunkiem że rezerwacji dokonano z wyprzedzeniem;

- posiłki na trasie w okazyjnej cenie

Plena lista bonusów i zniżek przy rezerwacji dla zorganizowanej grupy dostępna jest na życzenie klienta i zależy od wybranej trasy i liczby dzieci w grupie.

W ramach naszych wycieczek, oferujemy bilety do parków rozrywki, zoo, muzeów
 i akwaparków, szczególnie lubianych przez dzieci.

Belgia

Bruparck

Jest położony u podnóża Atomium - kryształ żelaza powiększony o 165 miliardów razy. Najbardziej popularną atrakcją jest Bruparck Mini Europa - park, w którym zostały odtworzone około 300 z najbardziej znanych europejskich zabytków, od Londyńskiego Big Benu do  katedry św. Marka w Wenecji. W parku znajdują się liczne animacje (pociąg, młyny, erupcja Wezuwiusza, airbus, samochody sterowane  elektrycznie, itp.,
„Wioska” ("The Village") - to restauracja, bar i miejsce zakupów. Ona łączy Mini Europę i Okeadę - duży tropikalny basen ze zjeżdżalniami wodnymi, w którym temperatura jest utrzymywana przez cały rok na poziomie 30 C. Ostatnią strefą jest kino Kinepolis - największe w Belgii – które posiada co najmniej 29 sal. Filmy grane są w oryginalnej wersji (OV),
lub dubbingowane w języku francuskim (VF) lub holenderskim (NV).

Niemcy

Berliсskie ZOO

Zostało utworzony w 1844 roku. Jego podstawę stanowiły zwierzęta, które przekazał do Berlina król Fryderyk Wilhelm IV. Obecnie na obszarze 35 hektarów jest zlokalizowany  największy na świecie pod względem ilości gatunków zwierząt ogród zoologiczny (ponad 1500 gatunków).

Adres: Hardenbergplatz 8, 10787 Berlin U-Bahn/S-Bahn Zoologischer Garten

Fantasy Land

Park jest podzielony na strefy tematyczne, każda z nich ma własne atrakcje i spektakle:
"Stary Berlin", "Meksyk", "Chinatown", "Dziki Zachód" .W parku znajduje się ponad trzydzieści rozmaitych atrakcji i odbywają się niezapomniane imprezy. Gwoźdź programu Space show - Galaktyka!

Аdres: Phantasialand, Schmidt GmbH & Co. KG Löffelhard Berggeiststraße 31-41, 50321 Berlin

 

 

Aquapark Elbamar

Duży basen relaksacyjny z tropikalną  wyspą w pośrodku, basen termalny z hydromasażem, a także  25-metrowy basen pływacki. Główną atrakcją parku jest 80-metrowa zjeżdżalnia spiralna. Oprócz typowych  wodnych rozrywek są dostępne: sauny, solarium, gabinety masażu oraz gabinety kosmetyczne.

Аdres: Elbamare Erlebnisbad, Wölfnitzer Ring 65, 01169 Dresden

Hiszpania

Port Aventura

Jeśli chcesz doznać niezapomnianych wrażeń, zrobić prezent sobie i swoim dzieciom i  trafić do prawdziwej bajki, wycieczka do hiszpańskiego Disneylandu z pewnością jest dla Ciebie! Unikalny park rozrywki w Europie - znajduje się blisko wybrzeża Costa Daurada. Będziecie Państwo mieli okazję odbyć fantastyczną podróż do pięciu wspaniałych światów: Śródziemnomorskiego, Polinezji, Chin, Meksyku i Dzikiego Zachodu!

Аdres: 43840, Avda. Alcalde Pere Molas, s/n, Salou, Spain

Włochy

Park Rainbow Magicland

Tematyczny park rozrywki Rainbow Magicland przypomina słynny paryski Disneyland. Ma on swój unikatowy klimat: Winx - młode czarownice, które uczą się w szkole Alfeusza. Ten temat został uwzględniony  przez twórców parku – według ich pomysłu  kolorowa cudowna magia powinna całkowicie otaczać gości zwiedzających park.

Park rozrywki Rainbow Magicland zajmuje powierzchnię 600 tys. metrów kwadratowych. Gościom oferuje się tutaj 35 rodzajów atrakcji.

Аdres: Via della Pace snc Loc. Pascolaro 00038 Valmontone

Holandia

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud

Każdego roku Amsterdam przyciąga dziesiątki tysięcy turystów do niezapomnianego Museum Madame Tussauds, w celu zapoznania się z woskowymi kopiami swoich idoli. Są to artyści popu lub gwiazdy filmowe, znani sportowcy, postacie historyczne, politycy. Wystawa figur woskowych w Madame Tussauds, to naprawdę fascynujące widowisko!

Аdres: Dam 20, 1012 JS Amsterdam

 

 

 

Madurodam - Holandia w miniaturze

Jest położony w pobliżu Hagi. Reprezentuje model holenderskiego miasta w skali 1:25, składa się z typowych holenderskich budynków i budowli, których oryginały znajdują się w różnych częściach Holandii. W centrum Madyurodama znajduje się stare centrum, które jest otoczone nowymi dzielnicami, w pobliżu znajduje się port i strefa przemysłowa a także strefa wypoczynku. W centrum znajdują się kościoły, muzea, targ serowy i typowe amsterdamskie kanały, budynki rządowe Binnenhof, Rijksmuseum i Bazylika Matki Boskiej z Maastricht. W Madyurodam Polder, nowoczesnej dzielnicy mieszkaniowej Madyurodama, wśród starych zagród i młynów Leydsendama transport publiczny jest reprezentowany przez stację Holandia Rotterdam Blaak. W porcie  Madyurodama znajdują się czołowe holenderskiej firmy, rafinerie, Amsterdam Schiphol Airport i kilka dużych budynków biurowych.

Аdres: Madurodam B.V.George Maduroplein 1, 2584 RZ Den Haag, Nederland

 

Muzeum Nemo

Fantastyczne Muzeum Nauki, największe w Holandii. Według Projektu Renzo Piano, budynek został zbudowany w kształcie ogromnego zatopionego statku. Muzeum Nemo opowiada gościom o tym, jak jest zbudowany i jak funkcjonuje świat. Na pięciu piętrach są umieszczone poszczególne sekcje: technologia, energia, laboratorium, nauka i ludzkość. Cała wystawa opiera się na interaktywnych grach. Im wyżej – tym większy stopień trudności. W przeciwieństwie do innych muzeów dozwolone jest dotykanie eksponatów. Dzieci uwielbiają to muzeum. Centrum znajduje się na tarasie na dachu - z którego rozpościera się fantastyczny widok na centrum miasta.

Аdres: Oosterdok 2, 1011 VX Amsterdam

 

Stany Zjednoczone

Wycieczka do rezerwatu Aligatorów

Everglades - ogromny obszar, porośniętego trzciną bagna. W rezerwacie żyje na wolności tysiące aligatorów, które tak jak żółwie, rzadkie gatunki ptaków i inne zwierzęta i rośliny, można obserwować podczas podroży statkiem. W parku "Everglades" gościom  oferowany  jest fascynujący program  - zwiedzanie prawdziwej indiańskiej wioski, rejs przez bagna łodzią.

W samym sercu  bagien znajduje się farma krokodyli i egzotyczna restauracja. Można również obejrzeć pokaz z udziałem węży i aligatorów. Na pamiątkę  turystom poleca się popielniczkę z aligatora lub aligator w specjalnej przezroczystej żywicy.

 

Finlandia

Akwarium "SeaLife"

Jest to unikalny park morski gdzie dostępne są wszystkie możliwe rodzaje akwariów (ponad 50 akwariów) – począwszy od tych małych rozmiarów z rybami koralowymi, meduzami, konikami morskimi do basenów w których pływają srebrzyste ławice śledzi. W akwarium "Sea Life" są prezentowani mieszkańcy tropikalnych raf koralowych Morza Śródziemnego i Morza Bałtyckiego oraz mieszkańcy mórz, rzek i jezior Finlandii. Największy basen jest to basen z rekinami. Pod basenem znajduje się szklany 9 metrowy tunel, który pozwala obserwować morskie zwierzęta od  wewnątrz. Widowisko  karmienia ryb można podziwiać co godzinę.

Аdrеs: Tivolitie 10, 00510 Helsinki

Akquapark Serena

Idealne miejsce na rodzinne wakacje. Na gości czekają rożne rodzaje atrakcji wodnych i nie tylko:

• otwarte baseny kąpielowe – 7 basenów, wodospady, zjeżdżalnia, falochron do 90 cm,

• 45-metrowa zjeżdżalnia-rurowa, w której osiągasz prędkość do 40 kilometrów na godzinę

• baseny dla małych dzieci

• sauny (2 dla kobiet i 2 dla mężczyzn, wspólna sauna parowa), jacuzzi. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia prawdziwej klasycznej sauny wykutej w skale .

• Restauracje, bary, kioski, sklepy

W parku wodnym przez cały rok jest utrzymywany tropikalny klimat. Szczególnie miło jest odpocząć w "Serenie" w zimie, gdy leżąc w ciepłym jacuzzi przez przezroczyste ściany parku wodnego można podziwiać zimowy pejzaż i zaśnieżone drzewa.

Аdres: Serena w pobliżu Tornimдentie 10, Espoo

Francja

Disneyland

Paryski Disneyland - wspaniale miejsce, gdzie goście mogą cieszyć się niezwykłymi ekscytującymi przygodami: oszałamiające atrakcje, spotkania z ulubionymi postaciami z kreskówek, barwne spektakle!

 

 

 

Aquabulwar

Jest to centrum rozrywki wodnej o powierzchni siedmiu tysięcy metrów kwadratowych w pobliżu centrum Paryża. Tropikalny krajobraz w sercu francuskiej stolicy, palmy i roślinność Pacyfiku, błękitne wody, mnóstwo basenów, wodospady, zjeżdżalnie, gejzery, solarium, sauna, jacuzzi - to wszystko czeka na gości odwiedzających park wodny.

Muzeum figur woskowych Grevin

Grevin Museum - legendarne miejsce rozrywki i iluzji z 1882 roku, która odzwierciedla naszą rzeczywistość, prezentując korowód współczesnych celebrytów, którzy gloryfikują swoją epokę. Każdy z odwiedzających muzeum będzie mógł podejść do wielkich tego świata, poznać nowe gwiazdy w show na żywo: super gwiazdy, znani politycy, międzynarodowe gwiazdy, top modelki i znani sportowcy.

Adres: 10 Boulevard Montmartre 75009 Paris

 

Park rozrywki Asterix

Asterix - to fascynująca podróż przez sześć okresów historycznych od starożytnej Galii do dnia dzisiejszego. Fantastyczne atrakcje, spektakle, kino. Popularny park, szczególnie interesujący w lecie.

 

 

 

France Miniature

Zwiedzić całą Francję przez jeden dzień czy jest to możliwe? Oczywiście, jeśli udasz się do parku "Francja w miniaturze". Tutaj znajdziesz 150 krajobrazów typowych dla miast i wsi we Francji, w otoczeniu miniaturowych lasów, rzek i mórz. Goście Małej Francji mają  poznać wszystkie regiony kraju ale również posmakować różnorodnych dań lokalnej kuchni.

Аdres: 25, route du Mesnil, 78990 Elancour

Marineland

Morski park wodny, gdzie prezentowane są  rożne gatunki fauny morskiej,  odbywają się pokazy z udziałem  lwów morskich, wielorybów i delfinów. Spacerując szklanymi tunelami można podziwiać egzotycznych mieszkańców głębin morskich.

Аdres: RN 7, 306 Avenue Mozart 06600 Antibes, France

 

Akwarium CineAqua

Znajduje się w Paryżu naprzeciwko Wieży Eiffla  w ogrodzie Trocadero. Akwarium «CinйAqua» - to duże  podziemne akwarium, w którym żyje ponad  10.000 gatunków ryb o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Rekiny, płaszczki, ryby klauny, można tutaj zobaczyć wiele gatunków ryb.

Oprócz pięknego podwodnego królestwa, można również obejrzeć muzyczne show, filmy.

Аdres: 5 Avenue Albert De Mun, 75016 Paris

Europa Park

Park położony jest w pobliżu Strasburga. Będąc tutaj można zwiedzić Austrię, Wielką  Brytanię, Niemcy, Holandię, Hiszpanię, Włochy, Rosję, Francję, Szwajcarię, Skandynawię, Kraj Wikingów i Park Pałacowy. Rosja w Europa Park zaczyna się od GUM, tak się nazywa stacja kolei jednotorowej. Główną atrakcją oczywiście są rosyjskie zjeżdżalnie. Pędząc w dół z wysokości 28 metrów wzdłuż ogromnych lustrzanych wież pasażerowie docierają do centrum wsi rosyjskiej.

Аdres: Freizeit- und Familienpark Mack KG, Europa-Park-Straße 2, 77977 Rust near Freiburg, Germany

Czechy

Praskie Zoo - największe emocje czekają na dzieci w Pradze

Z wielu atrakcji dla dzieci w Pradze na pewno warto wspomnieć  Zoo (Zoo Praha). Zwiedzając go ze swoimi pociechami, nie tylko im podarujesz radość ale sam również doznasz wielu pozytywnych emocji. To jest jeden z tych ogrodów zoologicznych w których zadbano o to, żeby zwierzęta nie czuły, że żyją w niewoli. To nic dziwnego, bo to jest to jeden z dziesięciu najlepszych ogrodów zoologicznych na świecie.

Na terytorium  zoo kursuje tramwaj,  którym dziecko może się przejechać za symboliczną kwotę - 10 CZK. W Zoo dzieci  mają możliwość bezpośredniego kontaktu z  domowymi zwierzętami. W automatach można kupić jedzenie i karmić króliki, owce, świnie i drób.

Kiedy żar leje się z nieba, można ochłodzić się w strumieniach wody lecącej z dysz specjalnie zamontowanych w tym celu w kilku miejscach w Zoo i na placu zabaw dla dzieci, który się znajduje w pobliżu kawiarni mającej ciekawą nazwę «Иernohouska» („Czarna bułeczka”).

Wiele placów zabaw z figurami zwierząt, kawiarnie i restauracje, stoliki dla małych dzieci, sklepy z pamiątkami i liczne automaty gdzie za grosze  można kupić napoje i jedzenie - wszystko to spotykacie Państwo na każdym kroku.

Аdres: U Trojského zámku 120/3 17100 Praha-Troja, Czechy  296 112 111

Muzeum Zabawek

Najstarsze i rzadko spotykane eksponaty w Muzeum Pragi – to są zabawki wykonane z chleba, zrobione przez Indian, jak również zabawki wykonane w starożytnym Egipcie. Jedna z eksponowanych  lalek ma ponad dwa tysiące lat. Wszystkie te zabawki są wykonane z naturalnych materiałów, kamienia, drewna lub chleba. Najbardziej wartościowe zabawki w muzeum, to samochody metalowe i statki. Chociaż nie można powiedzieć na pewno, która z zabawek jest najcenniejsza. Unikalne są również  domki dla lalek i lalki z głowami z porcelany, kolekcja ozdób choinkowych, wszystko są to przedmioty antyczne i artystyczne.

Każdy rodzaj zabawek znajduje ma swój dział. Jest to kolekcja  zabawek bożonarodzeniowych  i ozdób choinkowych. Duży zbiór żołnierzyków cynowych, wśród których można znaleźć bohaterów historycznych takich jak:  Stalin, Churchill, Hitler, Charles de Gaulle.

Domki dla lalek cechują się unikalnym podobieństwem do prawdziwych  domów. Jeśli by w kuchence rozpalić ogień, to można gotować obiad. Jeśli była by możliwość przemienić się w małego karła, to można pluskać się w luksusowej wannie.  W domkach są  prysznice i toalety.

Аdres: Jirska 4, Praha 1.

Muzeum Czekolady

Muzeum otworzy przed Tobą historię tej kulinarnej sztuki, zachęcając do skosztowania swoich arcydzieł.

W Choco-Story gości mogą obserwować  jak przybiega proces produkcji czekolady, a nawet kupić kakao w proszku lub krem czekoladowy. Ponadto, otrzymacie tutaj Państwo wiele informacji na temat specjałów z kakao.

Аdres:  Prague 1, Celetná 10, 110 00

Akwa Park «Aqua Palace»

Pałac przygód wodnych przeznaczony jest dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy będą korzystali z takich  atrakcji jak "Space Ball" i "Dzika rzeka". Miłośnicy nurkowania docenią głębokie przepaście do 8 metrów. Sztuczne fale morskie stworzą wrażenie prawdziwego oceanu. Do tego istnieje  6 innych zjeżdżalni, sztuczna rzeka i mnóstwo innych atrakcji.  Latem czynny jest plac do opalania w pobliżu burzliwej lub spokojnej rzeki i bar wodny.

Szwecja

Muzeum Bajki "Junibacken"

Jedno z najbardziej popularnych wśród turystów muzeum "Junibacken" daje możliwość wejścia do magicznego świata bajkowych bohaterów Astrid Lindgren . Podróż  bajkowym pociągiem w krainę bajek  stworzonych przez wspaniałą  szwedzką  pisarkę obdarzy  Ciebie i Twoje dzieci niezapomnianymi przeżyciami. Możesz też  zwiedzić ekspozycję, która odtwarza  "Willę Śmiesznotkę ", w której mieszkała Pippi Poсczoszanka. Możesz wejść do domku Karlssona z dachu, gdzie wszystkiego można dotknąć. Nie przegap kawiarni, gdzie można spróbować klopsiki, które tak uwielbiał latający bohater.

Będziesz cieszyć się wspaniałym spotkaniem z bohaterami  z bajek Astrid Lindgren i innych znanych skandynawskich pisarzy dziecięcych.

INTRANSPOL SPOLKA Z O. O.

Address: 02-201 Warszawa,
ul. Opaczewska 69/18

Phone: 22 668 76 83

Fax: 22 668 65 68

E-mail: intranspol@gmail.com; intranspol.scand@gmail.com

Kurs waluty

«
NBP
2024-04-19
USD
4.0688
0.32%
EUR
4.3316
0.02%
NBP
2024-04-18
USD
4.0559
-0.45%
EUR
4.3309
-0.10%
NBP
2024-04-17
USD
4.0741
0.13%
EUR
4.3353
0.36%
NBP
2024-04-16
USD
4.0687
1.19%
EUR
4.3197
0.81%
NBP
2024-04-15
USD
4.0209
0.57%
EUR
4.2851
0.43%
 
© Intranspol 2018