Nasze działania

Wynajem autokarów

Dzięki długotrwałej współpracy z zaufanymi partnerami firma Intranspol zapewnia transport autokarowy na terenie całej Europy, Skandynawii i krajów bałtyckich.

Oferujemy autokary różnej klasy: ekonomiczna, biznes, vip.

Minibusy  na 8-12 miejsc, autokary turystyczne na 46-54 miejsc, pojazdy typu minivan na  6 miejsc.

Na życzenie klienta, zapewniamy foteliki dla dzieci.

Nasza firma stara się zapewniać najwyższą jakość usług na rynku, większość  naszych pojazdów jest wyposażona w nawigację satelitarną GPS, klimatyzację, odtwarzacz DVD i CD, lodówkę, ekspres do kawy, WC, wygodne fotele z możliwością regulacji,  pasy bezpieczeństwa i systemy bezpieczeństwa ABS, ASR i ESP.

Nasze autokary są idealne na długie trasy wycieczkowe.

Informację o cenach usług można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie 22 668 76 83 lub wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firmy transportowe - partnerzy firmy "Intranspol"

Firma "Intranspol" współpracuje z wiodącymi europejskimi firmami transportowymi, które się  zajmują wynajmem autokarów w Europie i Skandynawii.

Hermek (Polska)

Firma Hermek istnieje na rynku przewozów pasażerskich od 1992 roku. Flota autokarów jest stale odnawiana i dziś  składa się z 23 autokarów marki Mercedes-Benz, SETRA i MAN. Autokary firmy Hermek mieszczą 60 pasażerów.

Autokary firmy podlegają regularnym przeglądom technicznym, kosmetycznemu odnowieniu i wyposażone są we wszystkie akcesoria niezbędne do krótkich i długich podróży.

Strona internetowa firmy Hermek:  http://www.hermek.eu

Dar-Bus (Polska)

Firma Dar-Bus zaczęła swoją działalność w  1996 r., świadcząc  usługi przewozów pasażerskich w wielu krajach europejskich. Firma umocniła swoją pozycje jako wiarygodny partner, jej flota obejmuje 15 autokarów marki Mercedes-Benz, Scania, SETRA BOVA do 60 osób. Wyposażenie  autobusów – standardowe, oraz klasa LUX.

Strona internetowa firmy Dar-Bus:  http://www.dar-bus.com.pl

Taisto Bussid (Estonia)

Autokary firmy Taisto Bussid jeżdżą po drogach Europy od 1993 roku. Z biegiem lat firma stała się jedną z największych firm w Estonii zajmujących się przewozami pasażerskimi.  W ciągu wielu lat działalności flota autokarowa została rozszerzona i odnowiona. Flota liczy teraz 35 autokarów przygotowanych do podróży za granicą, jak również ponad 40 autokarów, które świadczą usługi na trasach krajowych. Głównie są to autobusy niemieckiego producenta Neoplan, wyposażone w mikrofon, TV, video / DVD, mini-kuchnie i ekspres do kawy, WC, klimatyzację. Fotele w autokarach są duże i wygodne, wszystkie zamontowane zgodnie z kierunkiem jazdy.

Strona internetowa firmy Taisto Bussid:  http://www.taistobussid.ee

 

REZERWACJA HOTELI

Preferujemy znane sieciowe marki takie jak: Holiday Inn, Ibis, Novotel, Accor, Azimut, Grupa Arcadia, Campanile, Tulip Inn, Kyriad i inne. Wszystkie hotele tych sieci działają na podobnych zasadach, mają podobną politykę cenową i wiele innych wspólnych cech.

Hotele marki Holiday Inn – jedne z najbardziej rozpoznawanych w świecie hotelarskim. Jest to także najbardziej rozbudowana sieć hoteli, przeznaczonych dla różnych warstw społecznych. Do dyspozycji gości są – fitness club, salon piękności, kantor, parking, przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu, bary, restauracje, sale konferencyjne.

 


Sieć hoteli Ibis Hotel jest częścią francuskiego koncernu hotelowego Accor. Zasadniczo hotele tej sieci należą do hoteli  klasy ekonomicznej.  Ale mimo to, wszystkie hotele oferują nowoczesne pokoje z doskonałą izolacją akustyczną  i środkami komunikacji, wygodnym łóżkiem, rezerwacja obejmuje śniadanie od 4 rano do południa. Warto zauważyć, że połowa hoteli tej sieci posiada certyfikat środowiskowy ISO 14001.

 


Novotel są one częścią francuskiego koncernu hotelowego Accor. Obejmuje on około 400 hoteli w 60 krajach. Głównie w dużych metropoliach i centrach biznesowych.

 

 

Accor - jest liderem na rynku hotelarskim w Europie. Korporacja prowadzi hotele w różnych segmentach cenowych. Wśród swoich marek posiada luksusowe hotele, a także liczne hotele klasy ekonomicznej. Główne cechy hotelów Accor, które pozwoliły korporacji stać się jednym z liderów na rynku -  to łatwe parkowanie, dyskretna i uprzejma obsługa, jak również chęć reprezentowania marki na wszystkich poziomach nowoczesnej branży hotelarskiej.


Sieć hotelowa Azimut - jedna z największych sieci hotelowych w Rosji. To są hotele głównie 3 * -4 * w klasie biznes. Jesienią 2008 roku w Monachium i Kolonii zostały otwarte pierwsze hotele marki Azimut Hotels. Na dzień dzisiejszy Europejski wydział sieci hoteli Azimut prowadzi 22 hotele w Niemczech, Czechach i Austrii.

 


Arcadia group  - niemiecka sieć hoteli. Oferuje indywidualnie wyposażone hotele które przypadną do gustu każdemu. Wysoki komfort i niezawodna jakość!

 

 


Hotele sieci Campanile znajdują się głównie w centrum miast, oferują gościom bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje  hotelów Campanile są wyposażone w łazienkę, zestaw do kawy / herbaty, telewizję satelitarną, biurko i telefon. Bezpłatny parking na miejscu.

 


Tulip Inn - sieć hoteli reprezentowana na całym świecie. Profesjonalna obsługa, komfortowe pokoje, doskonała kuchnia, lista usług dodatkowych wliczonych w cenę pokoju sprawi, że pobyt w hotelu stanie się niezapomnianym.

 

 

Kyriad – znana w Europie marka. W sumie, w Europie istnieje obecnie ponad dwieście sieci hoteli. Hotele Kyriad otworzyły  swoje drzwi dla gości w Paryżu, Nicei, Strasburgu, Lionie i innych francuskich miastach, które przyciągają  turystów z całego świata

Rezerwacja wycieczek

Oferujemy organizację wycieczek po Europie, Skandynawii, do Stanów Zjednoczonych, Izraela, Jordanii, Turcji i Chin.

Rodzaje wycieczek:

- Wycieczki objazdowe i tematyczne do miast, o różnym czasie trwania,  z licencjonowanymi przewodnikami. Możliwe są wycieczki zapoznawcze  ( od 1,5 do 3 godzin, w zależności od miasta) .

- Zwiedzanie zespołów pałacowo-parkowych:
można oddzielnie nabyć bilety wejściowe lub bilety + zwiedzanie z przewodnikiem

- Zwiedzanie muzeów i galerii sztuki:
można oddzielnie nabyć bilety wejściowe lub bilety + zwiedzanie z przewodnikiem

- Wydarzenia rozrywkowe:
bilety do opery, baletu, teatru, kabaretu

  - Rejsy:
bilety na statki po rzekach i jeziorach, wycieczki statkiem po morzu, rejsy na wyspy

- Wspinanie się na szczyty górskie i platformy widokowe;

- Wycieczki tematyczne z okazji wydarzeń:
karnawał, festiwale, święta narodowe, wystawy specjalne, parki sezonowe.

- Wycieczki dla dzieci
ze zwiedzaniem parków rozrywki i aquaparków.

- Zakupy:
wycieczki do centrum handlowych i outletów.


Dodatkowe usługi:

Możliwy jest transfer do miejsca wycieczki;

świadczenie usług - wynajem słuchawek;


Wycieczki grupowe:

Minimalna liczba osób chętnych do przeprowadzenia wycieczki - 15 osób, w zależności od trasy. Koszt dla jednej osoby, wyliczany jest na podstawie liczby uczestników. Zwiedzanie - zgodnie z harmonogramem.

Informacja o terminie i koszcie wycieczki jest dostępna na życzenie klienta.


Warunki rezerwacji

Wycieczka jest uważana za zarezerwowaną tylko po uiszczeniu pełnej kwoty i otrzymaniu od naszej firmy potwierdzenia.

Organizacja niektórych wycieczek jest możliwa tylko po uprzedniej  rezerwacji (nie mniej niż jeden miesiąc przed przewidywanym terminem wycieczki):

 • Wieża Eiffla (wizyta grupowa)
 • Wersal, Luwr, Fontainebleau (wizyta grupowa)
 • Galeria Borges
 • Galeria Uffizi / Petey
 • Muzea Watykańskie
 • Pałac Alhambra
 • Reichstag

i inne...

Szczegółowe informacje o wycieczkach można uzyskać wysyłając zapytanie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Usługi przewodników

Nasza firma oferuje usługi licencjonowanych przewodników w miastach, a także usługi przewodnickie grup turystycznych na trasie wycieczki.

Usługi licencjonowanych przewodników turystycznych.

Wszyscy przewodnicy z usług których korzysta nasza firma to specjaliści posiadający certyfikaty i licencje na prowadzenie tego typu działalności. Rezerwacja przewodnika  gwarantuje, że program wycieczki zostanie zrealizowany w pełni i na najwyższym poziomie.

Usługi przewodników:

- Zwiedzanie miast,

- Zwiedzanie muzeów,

- Organizacja wycieczek objazdowych.

Usługi licencjonowanego przewodnika zapewniamy tylko przy określonym rodzaju wycieczek i na określony czas.

Informacje dotyczące kosztów usług przewodników turystycznych są dostępne na życzenie klienta.

Dzięki ścisłej współpracy z wieloma europejskimi szkołami kształcenia i szkolenia przewodników, gwarantujemy wysoką jakość usług przewodnickich.

Naszym klientom oferujemy usługi przewodnickie prawie we wszystkich językach świata.

Przewodnik - jest reprezentantem firmy na określonej trasie, osobą która jest odpowiedzialna za: organizację programu wycieczki danej grupy, w tym z udziałem (na życzenie turystów) miejscowych przewodników, wypełnienie warunków umowy, realizacją programu wycieczki i jakością świadczonych usług.  Przewodnik działa w interesie grupy i zgodnie z programem wycieczki.

W firmie "Intranspol" pracuje obecnie ponad 200 doświadczonych przewodników turystycznych, którzy są odpowiednio przeszkoleni.

Przewodnicy specjalizują się w określonym kierunku Europy. Rezerwując usługi przewodnika w firmie "Intranspol" masz gwarancję, że skorzystasz z usług doświadczonego fachowca.

Opracowanie tras wycieczkowych

Firma "Intranspol" ma ponad 200 gotowych tras wycieczkowych po  Europie, Skandynawii i krajach Baіtyckich, USA, Izraelu, Turcji i Chinach.

Oferujemy różne rodzaje tras turystycznych:

 • "promieniste"  trasy, gdy podróż jest zorganizowana na zasadzie wycieczek  wyjazdowych z jednego miasta do drugiego i z powrotem;   
 • "pierścieniowe" gdy zwiedzanie odbywa się na zasadzie przejazdów od jednego obiektu do drugiego, zgodnie z opracowaną trasą. Trasy te rozpoczynają się i kończą w jednym punkcie. Zaletą tych tras jest bardziej racjonalne wykorzystanie czasu, wygodniejsza logistyka niż na trasach liniowych
 • „liniowe” –  jest to wycieczka, podczas której zwiedzanie odbywa się na zasadzie przejazdów od jednego obiektu do drugiego, zgodnie z opracowaną trasą ale punkty początkowy i końcowy są różne.  Przewagą tych tras nad trasami pierścieniowymi  jest mniejsza liczba przejazdów, brak konieczności powrotu do punktu początkowego, jeżeli nie jest on interesujący dla grupy.  

Oferujemy trasy:

 • do jednego kraju, z wizytą w dużych i znanych miastach, a także trasy do mniej znanych, ale nie mniej atrakcyjnych regionów. Tak zwane klasyczne i ekskluzywne trasy;
 • wycieczki do kilku krajów z wizytą w większych  stolicach europejskich, tzw. klasyczne trasy kombinowane;
 • Trasy z dokładnym zwiedzeniem jednego lub kilku krajów. Takie trasy nazywają się autorskimi.

Ponadto, oferujemy opracowanie trasy zgodnie z Państwa życzeniami.

Jesteśmy gotowi do opracowania trasy o dowolnej złożoności: od wycieczek weekendowych do ekskluzywnych długich tras.

Organizacja wycieczki przechodzi przez pewne etapy uzgodnienia:

- koordynacja z działem transportu w celu konieczności przestrzegania przepisów dotyczących czasu pracy i odpoczynku kierowców oraz możliwości podróżowania do miejsc docelowych wybranym przez Państwo transportem;

- koordynacja z działem wycieczkowym w celu zorganizowania  w planowanym dniu wizyty lub zwiedzania;

- koordynacja z działem rezerwacji w celu rezerwacji pożądanego zakwaterowania w hotelach, na promach i statkach wycieczkowych itp.

- Wycena trasy wycieczkowej.


W celu indywidualnego opracowania trasy należy złożyć zamówienie i wysłać go na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w zamówieniu obowiązkowo należy uwzględnić:  

- długość trasy;

- preferowane dni odjazdu  i przyjazdu;

- listę odwiedzanych krajów, miast i obiektów turystycznych;

- typ zakwaterowania na trasie;

- wyżywienie;

- ilość osób w grupie;

- preferowany typ transportu, którym grupa będzie poruszać się wzdłuż trasy.

INTRANSPOL SPOLKA Z O. O.

Address: 02-201 Warszawa,
ul. Opaczewska 69/18

Phone: 22 668 76 83

Fax: 22 668 65 68

E-mail: intranspol@gmail.com; intranspol.scand@gmail.com

Kurs waluty

«
NBP
2024-05-24
USD
3.9376
-0.05%
EUR
4.2624
-0.18%
NBP
2024-05-23
USD
3.9394
0.38%
EUR
4.2699
0.29%
NBP
2024-05-22
USD
3.9243
0.17%
EUR
4.2575
0.01%
NBP
2024-05-21
USD
3.9175
0.07%
EUR
4.2572
-0.01%
NBP
2024-05-20
USD
3.9149
-0.54%
EUR
4.2575
-0.26%
 
© Intranspol 2018