Wycieczki z wypoczynkiem nad morzem

Firma "Intranspol" proponuje zakup biletów na promy i statki wycieczkowe takich znanych przewoźników promowych jak Silja Line, Viking Line, Tallink, DFDS Seaways  i inne.

Wycieczki z wypoczynkiem nad morzem

Firma "Intranspol" oferuje wycieczki objazdowe w połączeniu z wypoczynkiem nad morzem we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Chorwacji, Grecji.

Podczas wypoczynku w kurorcie oferujemy wycieczki fakultatywne.

Wakacje w Hiszpanii

W ramach wycieczek grupowych, oferujemy wypoczynek w kurorcie Costa Brava (Lloret de Mar, Playa de Aro) i Costa del Sol od 3 do 7 dni.

Masz do wyboru wycieczki samolotem do Wiednia, Barcelony, Marsylii, oraz pociągiem Berlina.

Kurort Lloret de Mar

Znajduje się w południowej części Costa Brava, w odległości 75 km od Barcelony, plaże posiadają certyfikat "Blue Flag" - znak europejskiej jakości i ocenę «Q» hiszpańskiego Systemu Jakości Turystyki. Lloret de Mar jest znany ze śródziemnomorskiej przyrody i przyjaznego klimatu. Malownicze krajobrazy wybrzeża, łagodny klimat, dogodna lokalizacja i mnóstwo możliwości rozrywki uczyni Państwa pobyt w Lloret de Mar niezapomnianym. W wolnym czasie można odwiedzić centra: Water World, Port Aventura itp., wynająć skuter wodny, skoczyć ze spadochronem a także  zwiedzić Barcelonę, Andorę, klasztor Montserrat i wiele innych miejsc.

Oferujemy zakwaterowanie w 4 * hotelach, takich jak Aquarium, Oasis Park, Gran Garbi itp.
Wyżywienie HB

Kurort Playa de Aro

Jest położony na wybrzeżu Costa Brava, w odległości 110 km na północ od Barcelony, jest jednym z najmłodszych kurortów na Costa Brava. Na turystów czeka lazurowe morze i delikatny zloty piasek plaż, liczne kawiarnie i kluby nocne, najmodniejsze sklepy, a także - unikalny park wodny Aquadiver. Dwukilometrowy pas lokalnych plaż wyróżnionych Błękitną Flagą czystości środowiska.

Oferujemy zakwaterowanie w 4 * hotelach, takich jak Caleta Palace.


Wakacje we Francji

Oferujemy wypoczynek w kurortach na Lazurowym Wybrzeżu, a także na wybrzeżu Atlantyku. Można wybrać program z przelotem albo przejazdem koleją, wakacje od 2 do 6 dni.


Kurorty Lazurowego Wybrzeża

Są nasłonecznione więcej niż 300 dni w roku. Na Lazurowym Wybrzeżu zawsze można znaleźć miejsce dla siebie - turkusowe morze, rośliny tropikalne, łagodny klimat subtropikalny, piękne, zalane słońcem plaże i zatoczki Morza Śródziemnego… Malownicze krajobrazy egzotycznej Riwiery Francuskiej, wakacje w Cote d'Azur uczynią wakacje na Lazurowym Wybrzeżu niezapomnianymi, a więc jest to idealne miejsce na wakacje.

Oferujemy zakwaterowanie w hotelach 3 *, takich jak Centrum Gare, Ibis, Nice Novotel Nice Centre, All Seasons Antibes.

Wyżywienie BB.

Wybrzeże Atlantyku

Kurortu Biarritz - "gwiazda" pośród wszystkich luksusowych kurortów nad Atlantykiem, znajduje się na granicy Francji i Hiszpanii. Od kilku stuleci stoi na czele najmodniejszych kurortów nad oceanem Atlantyckim. Biarritz słynie z nadzwyczajnej zdolności do przyjmowania gości po królewsku. Miasto położone jest na brzegu małej przytulnej zatoczki  w  zatoce Biskajskiej Oceanu Atlantyckiego.

Tutaj każdy dzień staje się świętem a nieporównywalny do niczego smak oceanu w powietrzu jak wino musujące wyplenia cały świat poczuciem radości. Biarritz niejednego zaskoczy niezapomnianym życiem nocnym – są tutaj dwa kasyna, liczne kluby nocne, dyskoteki i bary.


Wakacje we Wіoszech

Oferujemy wakacje na wybrzeżu Sorrento, Liguria, jak również w turystycznej miejscowości Anzio, w Lido di Jesolo, a także na Sycylii w Taormina.

Długość pobytu 6 dni.

Sorrento

Luksusowe, znane i atrakcyjne Sorrento jest położone na malowniczym klifie, demonstrując falom swoją siłę i niedostępność. Wakacje w Sorrento -  to podroż w świat bujnej tropikalnej roślinności,  oszałamiających zapachów kwitnących pąków, śpiewów syren i chłodnej świeżości cytryny.

Zakwaterowanie w hotelach 3 * kategorii, takich jak Piccolo Paradiso.

 

Wyżywienie BB

 

Anzio

Wspaniały ośrodek znajdujący się w odległości 40 km od Rzymu, nad Morzem Tyrreсskim. Turyści znajdą tu wszystko co niezbędne dla udanego wypoczynku: czyste morze i piaszczyste plaże, pola golfowe, korty tenisowe, kursy  nurkowania, kajakarstwa i windsurfingu. Bliskość Rzymu zapewnia ciągłą popularność tego ośrodka nie tylko wśród cudzoziemców ale i samych Rzymian, którzy przyjeżdżają tu aby cieszyć się morską bryzą i spokojem.

Zakwaterowanie w hotelach 3 * kategorii, takich jak Grand Hotel Dei Cezari.

Wyżywienie BB


Wakacje w Chorwacji

Oferujemy 6-dniowe wakacje na półwyspie Istria.

Wycieczki z przejazdem koleją do Koszyc lub  podroż samolotem do Wiednia.

Półwysep Istria, jakby celowo został stworzony dla koneserów aksamitnego klimatu, dziewiczej przyrody i starożytnej architektury.

Wspaniały zakątek Chorwacji – Istria. Powiew powietrza pachnącego sosną i płuca wypełnione są zdrowiem. Wystaw twarz do  słońca a obdarzy cię  ono złotą opalenizną. Wejdź do ciepłego morza i ono podzieli się z Tobą swoimi skarbami. Spójrz na miasta Istrii i pagórkowate przestrzenie a w Twojej duszy ożyje bajka.

Oferujemy zakwaterowanie w hotelach 3 *, takich jak Laguna Materada, Centinera.

Wyżywienie w ośrodku HB.

INTRANSPOL SPOLKA Z O. O.

Address: 02-201 Warszawa,
ul. Opaczewska 69/18

Phone: 22 668 76 83

Fax: 22 668 65 68

E-mail: intranspol@gmail.com; intranspol.scand@gmail.com

Kurs waluty

«
NBP
2024-05-24
USD
3.9376
-0.05%
EUR
4.2624
-0.18%
NBP
2024-05-23
USD
3.9394
0.38%
EUR
4.2699
0.29%
NBP
2024-05-22
USD
3.9243
0.17%
EUR
4.2575
0.01%
NBP
2024-05-21
USD
3.9175
0.07%
EUR
4.2572
-0.01%
NBP
2024-05-20
USD
3.9149
-0.54%
EUR
4.2575
-0.26%
 
© Intranspol 2018